۸ سایت قیمت طلا | طلاین

8 سایت‌ قیمت طلا

امتیاز دهید

سؤالی که بیشتر افراد از خود می‌پرسند این است که قیمت طلا را از کجا پیدا کنیم؟ یا اینکه آیا می‌توان به اطلاعات سایت های قیمت طلا اعتماد کرد؟

برای این سؤال، پاسخ‌های گوناگونی وجود دارد. برای مثال افراد می‌توانند که با پرسش از طلافروشان و زرگران قیمت را به دست بیاورند.

یکی از راه‌های راحت‌تر و قابل دسترس ‌تر، مراجعه به سایت‌های گوناگون برای دانستن قیمت طلا است. البته هزاران سایت یا شاید هم بیشتر برای این‌ کار وجود دارد اما نمی‌توان به درستی همه‌ی آن‌ها اعتماد کرد. باید از سایت‌های معتبر قیمت طلا را به‌دست بیاوریم اما گاهی نیز برخی از سایت‌های معتبر به صورت دقیق قیمت‌ها را بیان نمی‌کنند و باید چند تا سایت را چک کنیم تا قیمت طلا را به درستی به دست آوریم.

در این مقاله چند سایت معتبر را معرفی می‌کنیم که قیمت‌ها را به صورت دقیق و حرفه‌ای می‌گذارند. توجه داشته ‌باشید که هنگامی که می‌خواهید سایتی را انتخاب کنید باید به تاریخ به روز‌رسانی سایت و قیمت توجه داشته‌ باشید.

مقایسه سایت های قیمت طلا

قیمت‌های موجود در سایت‌های همتا آنلاین(hamtaonline.com) و سایت طلاین(tlyn.ir)  در اکثر اوقات با بازار به صورت دقیق هماهنگ هستند اما در برخی مواقع نیز ممکن است که کاملا دقیق نباشد. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این‌ است که برای عضویت در همتاآنلاین باید مبلغی را پرداخت کنید.

قیمت‌های موجود در سایت‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا(tgju.org) و طلا(tala.ir) و مثقال آنلاین (mesghal.onine) با بازار تا حدودی هماهنگ هستند و به روز رسانی آن‌ها به صورت لحظه‌ای نیست.

مطالب مفید برای شما:  نحوه محاسبه سود فروشنده طلا؛ نکات مهمی که قبل از فروشندگی طلا باید بدانید

قیمت‌های موجود در سایت‌های اتحادیه طلا و جواهر (estjt.ir) و خبرگزاری تسنیم (tasnimnews.com) و دنیای اقتصاد (donya-e-eqtesad.com) با بازار خیلی کم هماهنگ است و ممکن است که قیمت‌هایشان اختلاف زیادی داشته باشد.

برخی از سایت‌ها هستند که طلافروشان و زرگران به علت دقیق بودن قیمت‌هایشان از آن استفاده می‌کنند مانند سایت‌های همتاآنلاین(hamtaonline.com) و شبکه اطلاع‌رسانی طلا(tgju.org) و طلا(tala.ir).

معروف ترین سایت های قیمت طلا

برخی از سایت‌ها هستند که بیشتر برای مردم عادی شناخته هستند و از آن‌‌‌ها بیشتر استفاده می‌کنند. برای مثال سایت‌های اتحادیه طلا و جواهر (estjt.ir) و شبکه اطلاع‌رسانی طلا(tgju.org) و طلا(tala.ir).

برخی دیگر از سایت‌ها هستند که برای افراد زرگر و طلافروش شناخته شده است و بیشتر مورد استفاده آن‌ها قرار می‌گیرد. برای مثال سایت‌های همتا آنلاین(hamtaonline.com) و شبکه اطلاع‌رسانی طلا(tgju.org) و طلا(tala.ir).

سایت طلاین tlyn.ir

سایت طلاین نیز مانند بقیه سایت‌های معتبر طلا، قیمت طلا را هر چند دقیقه یک بار به روزرسانی می‌کند. همچنین دارای نمودار نوسانات قیمت طلا است. برای عضویت در آن نیاز به پرداخت مبلغ نیست و به راحتی می‌توانید قیمت‌ها را در آن مشاهده کنید.

و در آخر باید توجه داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است که سایت‌ها نیز اطلاعات اشتباه بدهند. بهتر است که قیمت‌ها را در سایت‌های گوناگون مقایسه کنید و از درستی آن‌ها مطمئن شوید. همچنین برخی از سایت ها دارای نمودار هستند و روند صعودی و نزولی طلا را نشان می‌دهند و اگر اطلاعاتی در مورد تحلیل بدانید می‌توانید قیمت را پیش‌بینی کنید.

طلاین بلاگ

آخرین اخبار و آموزش‌های مربوط به بازار طلا در داخل ایران و سراسر جهان را به سادگی و از طریق وبلاگ سامانه خرید و فروش آنلاین طلای طلاین در اختیار داشته باشید. در وبلاگ طلاین می‌توانید از بهترین آموزش‌ها در زمینه سرمایه گذاری و همچنین خرید و فروش طلا بهره‌مند شوید

 

خرید و فروش آنلاین طلا

طلاین یک داشبورد همه فن حریف برای شماست که به سادگی می‌توانید در آن عضو شوید و با خیال آسوده سرمایه خود را به شمش تبدیل کنید. این سرمایه گذاری برای شما حداقل ریسک و هزینه را خواهد داشت و جلوی آنکه ارزش پول شما به دلیل تورم از دست برود را خواهد گرفت. به سادگی می‌توانید در داشبورد آنلاین طلاین عضو شوید و با بهترین قیمت و کمترین کارمزد اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید و فروش طلا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.