سامانه خرید و فروش شمش طلاین چه مجوزهایی دارد؟

سامانه خرید و فروش شمش طلاین چه مجوزهایی دارد؟

4.3/5 - (17 امتیاز)

طلاین به عنوان یک استارتاپ خرید و فروش شمش و بدون مزد ساخت از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را شروع کرده و با راه‌اندازی سامانه آنلاین خرید و فروش شمش طلاین در سال ۱۳۹۹ فعالیت‌های خود را به دنیای کسب‌وکارهای آنلاین و مبتنی بر اینترنت نیز گسترش داده است. مدیران طلاین از ابتدای فعالیت این سامانه، مجوزهای لازم را برای فعالیت قانونی تهیه کرده اند که این مجوزها را در ادامه این مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

مجوزهای سامانه طلاین به عنوان یک کسب‌وکار آنلاین

شامد سامانه خرید و فروش شمش طلاین

مجوزهای سامانه آنلاین خرید و فروش شمش طلاین

همه ی شرکت‌ها برای فعالیت، نیازمند به‌ دست آوردن اعتماد مشتری‌ها از طریق زیرسازی‌ها مانند مجوزها هستند. سامانه خرید و فروش آنلاین شمش نیز با تهیه کردن مجوزهای موردنیاز در تلاش برای جذب اعتماد مشتریان است.

مجوز صنف طلا و جواهر

مجوز صنف طلا و جواهر یکی از اصلی‌ترین مجوزهای مورد نیاز برای کسب و کارهای مربوط به طلا و جواهر است و هر شخص حقیقی و حقوقی برای شروع فعالیت صنفی در زمینه طلا و جواهر یه این مجوز نیاز دارند. پروانه کسب شرکت طلوع لیان یزد نیک به نمایندگی آقای محسن ابوالفتحی صادر شده است.

مجوز صنف طلا و جواهر طلاین

مجوز نظام صنفی رایانه ای

یکی از بزرگ‌ترین تشکل‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که هدف آن‌ها تنظیم مناسبات بخش خصوصی و دولت، و همچنین مشارکت مؤثر در ساماندهی امور تجارت رایانه‌ای است.

مجوزپارک علم و فناوری استان یزد

مجوزی که به منظور تایید صلاحیت فناوارانه واحد‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان یزد است که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.

مجوز برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق

شرکت‌هایی که خدمت ارائه شده توسط آن ها نوآورانه باشد و به گونه ای متفاوت رفتار می کنند و نسبت به سایر خدمات مشابه به صورت متمایز عمل می کنند و با روش‌های نوآورانه به صورت خلاقانه بازاریابی خود را جلو می برند.

مجوز برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق

 

اطلاعات ثبتی شرکت

نام شرکت: طلوع لیان یزد نیک

شماره ثبت شرکت ها: ۱۹۲۹۲

کدپستی: ۸۹۱۷۶۹۷۹۹۸

شماره تلفن ثابت: ۳۷۳۳۲۶۱۲-۰۳۵

نشانی شرکت: استان یزد، شهرستان یزد، بخش مرکزی، شهر یزد، محله سر دو راه، کوچه ۱۲، خیابان شهید آیت الله مطهری، پلاک ۱۰۸، ساختمان علم و فناوری اقبال، طبقه همکف

نشانی فروشگاه: استان یزد، شهرستان یزد، بخش مرکزی، شهر یزد، محله فرخی، میدان شهید بهشتی، خیابان دهم فروردین، پلاک ۳۲۴

 

اعضای هیئت مدیره

 

 

آیا سامانه خرید و فروش طلاین مجوز رسمی دارد؟

سامانه خرید و فروش طلاین دارای تمام مجوز‌های رسمی است و یکی از معتبرترین سایت‌های خرید و فروش طلا در ایران می‌باشد.

آيا خرید و فروش طلا در سایت طلاین قانونی است؟

تمام مبادلات و تراکنش‌ها در سایت طلاین زیر نظر سازمان‌ها و ادرات قانونی و رسمی ایران انجام می‌شود و فعالیت این سایت براساس اخذ مجوزهای مختلف است.

طلاین بلاگ

آخرین اخبار و آموزش‌های مربوط به بازار طلا در داخل ایران و سراسر جهان را به سادگی و از طریق وبلاگ سامانه خرید و فروش آنلاین طلای طلاین در اختیار داشته باشید. در وبلاگ طلاین می‌توانید از بهترین آموزش‌ها در زمینه سرمایه گذاری و همچنین خرید و فروش طلا بهره‌مند شوید

 

خرید و فروش آنلاین طلا

طلاین یک داشبورد همه فن حریف برای شماست که به سادگی می‌توانید در آن عضو شوید و با خیال آسوده سرمایه خود را به شمش تبدیل کنید. این سرمایه گذاری برای شما حداقل ریسک و هزینه را خواهد داشت و جلوی آنکه ارزش پول شما به دلیل تورم از دست برود را خواهد گرفت. به سادگی می‌توانید در داشبورد آنلاین طلاین عضو شوید و با بهترین قیمت و کمترین کارمزد اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید و فروش طلا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *