سامانه آنلاین خرید و فروش طلا طلاین


طلاین با توجه به فعالیت‌های مجازی، سامانه ای با محیطی ساده و قابل استفاده برای تمام افراد راه اندازی کرده است تا فرصتی را برای خرید و فروش طلا؛ برای افراد با هر سطح از توانایی مالی فراهم کند.

خدمات سامانه آنلاین خرید و فروش طلا طلاین

پس انداز طلا

طلاین این فرصت را برای تمام کسانی که علاقه‌ای به پس‌انداز‌ کردن طلا دارند، فراهم کرده‌تا با حداقل موجودی طلای خود را پس انداز کنند.

خرید و فروش طلا

طلاین اولین سامانه خرید و فروش طلا به صورت آنلاین و حضوری در استان یزد می‌باشد و دارای نمایندگی‌های فعال در سطح استان است.

حساب های شرکتی

شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند سرمایه در گردش خود را طلایی کرده و از تجربه سرمایه گذاری بر لحظه، بهره‌مند شوند.

کارت هدیه

طلاین فرصتی را فراهم کرده است تا عزیزانتان را با هدیه طلایی سورپرایز کنید.

اهداف و سیاست سامانه آنلاین خرید و فروش طلا طلاین


شرکت طلوع لیان یزد نیک با شماره ثبت ۱۹۲۹۲، با راه‌اندازی سامانه خرید و فروش آنلاین، امنیت در خرید و فروش را افزایش داده و سرمایه‌گذاری به صورت خرد را ایجاد کرده است. افراد با پس اندازکردن طلا، در بازار طلا و جواهر کشور سرمایه گذاری می کنند و در بلند مدت باعث رشد اقتصادی فردی و اجتماعی شخصیت های حقیقی و حقوقی می شوند؛ همچنین طلاین در نظر دارد که بازار طلا را یک پارچه‌سازی کند.

معرفی شرکت طلوع لیان یزد نیک


شرکت طلوع لیان یزد نیک به عنوان یک استارتاپ خرید و فروش طلای آب شده از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را شروع کرده و با راه‌اندازی سامانه آنلاین خرید و فروش طلای آب شده در سال ۱۳۹۹ فعالیت‌های خود را به دنیای کسب‌وکارهای آنلاین و مبتنی بر اینترنت نیز گسترش داده است. مدیران طلاین از ابتدای فعالیت این سامانه، مجوزهای لازم را برای فعالیت قانونی تهیه کرده اند که این مجوزها را در ادامه این مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

پیمایش به بالا