چگونه با سامانه طلاین کار کنیم؟

نحوه ی ثبت نام چگونه است؟

نحوه ی ثبت نام به صورت غیر حضوری و در سامانه صورت می گیرد و بارگزاری مدارک نیز در سامانه صورت می گیرد.

آیا برای فروش، فاکتور ارائه می شود؟

در سامانه طلاین ثبت هر گونه عملیات اعم از خرید و فروش و جابه جایی پول و طلا سندی تنظیم و صادر می شود.

چگونه فاکتور خرید خود را دریافت کنیم؟

پس از وارد شدن در سامانه و انجام دادن خرید یا فروش متعارفا فاکتور صادر می شود ولی جهت دریافت فایل فاکتور صرفا در نسخه دسکتاپ در دسترس می باشد.

چه بازه زمانی طول می کشد تا هویت شما تایید شود؟

بعد از تکمیل مدارک حداکثر ظرف مدت یک روز کاری هویت کاربر تایید می شود.

سقف خرید و فروش تا چه اندازه ایست؟

سقف خرید و فروش در بازه زمانی متفاوت است و درهنگام خرید و فروش در پنل مربوطه اعلام می گردد.

تسویه ریالی چگونه صورت می گیرد؟

جهت تسویه ریالی تکمیل پروفایل و تایید هویت الزامی می باشد و پس از موارد فوق و درخواست تسویه در سامانه به حساب مشتری واریز می شود حداکثر ظرف مدت یک روز کاری. در صورت درخواست تسویه فوری با پشتیبانی سامانه تماس حاصل فرمایید.

جهت تکمیل ثبت نام و ارائه مدارک تا چه بازه زمانی وقت داریم؟

جهت تکمیل مدارک بازه زمانی مشخصی در نظر گرفته نشده است ولی جهت تسویه ریالی و طلایی تکمیل بودن مدارک و تایید هویت الزامی می باشد. تکمیل نبودن مدارک مانع عملیات خرید و فروش نمی باشد.

چه زمانی خرید و فروش طلا انجام دهیم؟

چگونه از مظنه با خبر شویم؟

شما می توانید برای بررسی قیمت و مظنه سامانه طلاین وارد شوید.

بهترین زمان برای خرید و فروش چه زمانی است؟

یکی از سوالات متداول مشتریان این سوال است که کی بخریم یا کی بفروشیم که ضرر نکنیم و همیشه در سود دهی باشیم؟

پاسخ به این سوال هیچگاه حتمی و صد درصدی نیست.بازار طلا همیشه در حال نوسان و بالا و پایین رفتن است. متخصصان و تحلیلگران بازار با بررسی نوسانات و تحلیل سیگنال هایی که انجام میدهند به احتمالاتی درباره ی آینده ی قیمتی بازار می رسند.تاکید میکنیم که متخصصان این حوزه نیز به احتمالاتی در این باره می رسند.با تمام این تفاسیر مشتریان عزیز میتوانند با بررسی ها و در نظر گرفتن تغییرات قیمت طلا در بازه های مشخص به احتنمالات قوی درباره تغییرات قیمت بازار طلا برسند و تصمیم برای خرید یا فروش طلا به عهده ی خود مشتریان است.البته کارشناسان ما نیز میتوانند در این زمینه راهنمایی هایی انجام دهند اما راهنمایی های کارشناسان ما نیز به منزله ی قطعیت گفته هایشان نیست و وممکن است تمام احتمالات از آینده ی بازار اشتباه از آب دراید پس تصمیم نهایی در این مورد تماما با خود مشتریان عزیز می باشد.

چقدر سود میکنیم؟

تعیین کردن سود و ضرر تماما با خود مشتریان عزیز است یعنی تمام این موضوع به خود مشتری بستگی دارد که چه مقدار طلا در چه زمانی خریداری میکند و قصد فروش طلای خریداری شده را در چه زمانی دارد.پر واضح است که اگر طلای زیادی در زمانی خریداری کنید که طلا ارزان تر است و زمانی که طلا گران شده باشد قصد فروش داشته باشید سود بیشتری خواهید داشت تا زمانی که طلای کمتری خریداری کرده باشین.اما در کل باید این را در نظر گرفت که خرید طلا نوعی سرمایه گذاری برای آینده ی خود افراد است و داشتن طلا یعنی حفظ ارزش پولی.

سوالات خود را از طریق شماره زیر با ما در میان بزارید

035-37332612

پشتیبان شما هستیم