خرید طلای آب شده آنلاین

چرا طلاین؟

طلاین بهترین قیمت طلا را بر اساس اطلاعات لحظه‌ای موجود در بازار رسمی کشور در نظر می‌گیرد و  برای سرمایه گذاری در زمینه طلا، لازم نیست که بخشی از سرمایه خود را به عنوان کارمزد از دست بدهید.

قیمت خرید طلا

۳,۳۸۸,۲۰۰ تومان

قیمت فروش طلا

۳,۳۵۴,۳۱۸ تومان

چرا خرید طلای آب شده؟

 طلای آب شده به علت نداشتن اجرت ساخت و مالیات، اختلاف قیمت پایین در خرید و فروش، قدرت نقدشوندگی بالا و قابلیت خرید با هر مبلغی یکی از بهترین نوع های طلا برای سرمایه گذاری است.

نمودار قیمت طلا

مزایای خرید طلای آب شده

 • خرید طلای آب شده بدون نیاز به پرداخت اجرت و مالیات است.
 • قیمت خرید طلای آب شده از دست دوم کمتر است و بر اساس عیار نوشته شده روی آن مشخص می‌شود.
 • بازار طلای آب شده غیر متمرکز است و به همین خاطر همیشه خریدار و فروشنده دارد.
 • نقد شوندگی طلای آب شده بالا است و می‌توانید ساده‌تر از اشکال دیگر طلا آن را به سرمایه نقدی تبدیل کنید.
 • خرید طلای آب شده مثل سکه یا شمش محدودیتی ندارد.
 • امکان ساخت زیورآلات دلخواه از روی طلای آب شده وجود دارد.
 • مشخصات طلای آب شده مثل عیار و وزن آن را می‌توان از مراجع معتبر استعلام گرفت.
 • نگهداری و جا‌به‌جایی طلای آب شده نسبت به طلای نو و دست دوم ساده‌تر است.

مراحل خرید و فروش طلای آب شده

ثبت‌نام و احراز هویت

برای شروع در سامانه طلاین ثبت‌نام کنید و اطلاعات خود را در بخش پروفایل تکمیل نمایید.

افزایش موجودی

با انتخاب بخش افزایش موجودی ریالی، مبلغ و کارت مد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از این مرحله کیف پول ریالی شما شارژ خواهد شد.

خرید طلا

با انتخاب گزینه خرید طلا، می‌توانید به میزان دلخواه خود طلای آب شده بخرید. حداقل میزان خرید طلای آب شده در طلاین ۱۰ سوت است.

فروش طلا

گزینه تسویه ریالی برای برداشت وجه ریالی حاصل از خرید و فروش طلای آب شده در نظر گرفته شده است. با انتخاب مبلغ و حساب مقصد، می‌توانید این مرحله را تکمیل نمایید.

برداشت وجه

با انتخاب بخش فروش طلا در هر زمانی، می‌توانید مقدار طلای مد نظر خود را بفروشید. هم‌چنین گزینه فروش به اندازه کل موجودی نیز در طلاین وجود دارد.

خرید طلای آب شده در اپلیکیشن طلاین

در کنار سامانه، تیم طلاین اپلیکیشنی را هم برای شما طراحی کرده‌اند که از طریق تلفن همراه خود خرید و فروش طلای آب شده آنلاین را انجام دهید. در اپلیکیشن طلاین، همه امکانات سامانه برای خرید و فروش طلای آب شده وجود دارد. برای شروع کافی است نرم افزار طلاین را از این آدرس دانلود کنید: دانلود نرم افزار طلاین

خرید و فروش طلای آب شده آنلاین

خرید و فروش طلای آب شده یکی از انواع محبوب سرمایه‌گذاری در ایران است که باعث می‌شود از سرمایه خود در برابر تورم محافطت کنید و سود ببرید. برای خرید طلا ابشده می‌توانید به صورت حضوری به طلافروشی‌ها مراجعه کنید؛ اما روش خرید طلای آب شده آنلاین بسیار سریع‌تر، راحت‌تر و امن‌تر است. 

 • با خرید طلای آب شده آنلاین دیگر نگرانی بابت امنیت قطعه طلای خود نخواهید داشت.
 • قیمت‌ها در روش آنلاین به صورت لحظه‌ای تعیین می‌شوند و می‌توانید بهترین زمان برای خرید و فروش طلای آب شده را پیدا کنید.
 • معمولاً درصد کارمزد برای خرید و فروش آبشده در روش آنلاین کم‌تر از روش‌های حضوری است.
 • در سامانه‌های معتبر  خرید و فروش طلای آب شده فاکتور رسمی به شما ارائه می‌شود تا نگرانی بابت اصالت طلا و شفافیت معاملات خود نداشته باشید.

چرا طلای آب شده بخریم؟

شاید با خود فکر کنید در بین انواع طلای موجود در بازار، چرا باید به سراغ طلای آب شده بروید؟ در نگاه اول در زمان خرید طلا ابشده، بر خلاف طلای زینتی، نیازی به پرداخت اجرت ساخت نخواهید داشت و درست به مقدار سرمایه خود طلا دریافت می‌کنید. هم‌چنین حباب در بازار طلای آب شده بسیار کمتر از حباب سکه است.

به علاوه، در خرید و فروش طلای آب شده نقدینگی بالایی وجود دارد؛ چرا که از این نوع طلا به عنوان ماده اولیه ساخت طلای زینتی استفاده می‌شود و در بازار طلا فروشی به آسانی معامله می‌شود. همچنین شما می‌توانید خرید طلا آبشده را با مبالغ کم انجام دهید و نیازی به سرمایه زیاد نخواهید داشت. 

مزایای خرید طلای آب شده از طلاین

طلاین سامانه‌ای برای خرید و فروش طلای آب شده آنلاین است که مزایای زیر را به شما ارائه می‌کند:

 • قیمت طلای آب شده در طلاین مطابق با نرخ اتحادیه طلا و جواهر تعیین می‌شود و در کف قیمت‌های بازار قرار دارد.
 • در طلاین برای هر بار خرید و فروش طلای آب شده، کارمزد ثابت (معادل ۵ هزار تومان) در نظر گرفته شده است که مقدار آن به حجم معامله شما بستگی نخواهد داشت.
 • خرید و فروش طلای آب شده در طلاین به سادگی و با شفافیت تمام انجام می‌شود. در پایان هر معامله شما فاکتوری رسمی را دریافت می‌کنید که شناسنامه قطعه طلای خریداری شده در آن قید شده است.
 • سامانه طلاین با ارائه مجوز‌های رسمی امنیت طلای شما را حفظ می‌کند. با این حال می‌توانید پس از خرید طلای آب شده، آن را به صورت فیزیکی دریافت کنید.
متن کامل جمع کردن

ارتباط با تیم پشتیبانی طلاین:

سوالات متداول شما

حداقل خرید در سایت شما چه‌قدر است؟

حداقل خرید طلا در سامانه طلاین ۱۰ سوت است. یک سوت به معنای ۱۰ میلی‌گرم طلای ۱۸ عیار است.

کارمزد انجام معاملات در سامانه طلاین چقدر است؟

کارمزد هرگونه معامله در سایت طلاین (بدون توجه به وزن طلا) تنها ۵ هزار تومان است.

تحویل فیزیکی طلا در سایت چگونه است؟

برای تحویل فیزیکی طلای خود کافی است با پشتیبانی سایت طلاین تماس بگیرید. همکاران ما با توجه به محل اقامت شما، آدرس فروشگاهی که باید طلای خود را تحویل بگیرید را در اختیارتان می‌گذارند.

پیمایش به بالا